alexa TAG Heuer 2024 Yenilikler | W&W 2024 Yenilikler
Horobox

Dk. Okuma Süresi

TAG Heuer Carrera Skipper Gold

TAG Heuer motor sporları ruhunu açık denizlere taşıyan şık kronograf modeli Carrera Skipper’a 18K masif pembe altın bir versiyon ekliyor.

tag-heuer-carrera-skipper-gold-1.jpg

Geçtiğimiz sene tanıtılan paslanmaz çelik modelinin yakaladığı başarıyı görmezden gelmeyen köklü marka, bu sene Watches & Wonders 2024 fuarında tanıttığı 18K pembe altın versiyonla konsepti lüks saatçiliğe bir adım daha yaklaştırıyor.

tag-heuer-carrera-skipper-gold-2.jpg

Şık model, 1967 senesinde üretilen orijinal versiyona yakınlığı ile beğeni toplayan, zarif bir kasa ile geliyor. 39mm çapında ve 13.9mm yüksekliğinde tasarlanan sportif kasa, yeni versiyona özgü şekilde, 18K pembe altından üretiliyor. 46mm boynuz mesafesi ile hemen her bilekte mükemmel konfor vadeden kasanın bezel bulunmayan ön yüzünde glass-box tabir edilen kubbe kesim safir kristal cam, arka yüzünde ise safir kristal cam bölmeli kapak yer alıyor. 

tag-heuer-carrera-skipper-gold-3.jpg

Geçen seneki çelik versiyonla aynı tasarım dilini paylaşan kadran, kasa ile uyumlu pembe altın bileşenlerle modelin lüks temasına vurgu yapıyor. Bi-Compax kronograf dizilimiyle konseptin retro karakterini perçinleyen kadranda zaman, Super-LumiNOVA fosfor dolgulu baton kollar ve markörler vasıtası ile takip ediliyor. 

tag-heuer-carrera-skipper-gold-4.jpg

Yeni model gücünü, in-house tasarlanıp üretilen, Caliber TH20-06 mekanizmadan alıyor. Otomatik mekanizma kolon çarklı ve dikey kavramalı entegre kronograf özelliği ile beğeni toplarken, 80 saatlik güç rezervi ile modeli spor-kronograf segmentine yukarılara taşıyor.

tag-heuer-carrera-skipper-gold-5.jpg

Standart (limitli olmayan) koleksiyona eklenen şık modeli, lacivert tekstil kayış ve 18K pembe altın pim toka tamamlıyor.

tag-heuer-carrera-skipper-gold-6.jpg

Benzer İncelemeler