alexa Three-Hand | Yeni Carrera Koleksiyonu | TAG Heuer
Horobox

Dk. Okuma Süresi

TAG Heuer Carrera Three-Hand Collection 2021

Sadece horolojinin değil motorsporlarının heyecan dolu dünyasının da kült isimleri arasında yer alan TAG Heuer, efsanevi ürün grubu Carrera’ya eklediği yeni versiyonları duyurdu.

tag-heuer-carrera-three-hand-collection-2021-1.jpg

Yeni koleksiyonda 39mm ve 41mm çap ölçüsünde tasarlanan erkek modellerinin yanı sıra, ürün grubuna ilk defa eklenen 29mm ile birlikte 32mm ve 36mm kasa ebadı ile gelen kadın modelleri de yer alıyor.

tag-heuer-carrera-three-hand-collection-2021-2.jpg tag-heuer-carrera-three-hand-collection-2021-3.jpg

Markanın modern spor saat kategorisindeki en önemli oyuncularından olan Carrera koleksiyonu, üç kollu konseptinde tasarlanmış yeni modeller ile bir kez daha saat tutkunlarının karşısına çıkıyor.

tag-heuer-carrera-three-hand-collection-2021-4.jpg

Yeni tanıtılan koleksiyonda yer alan üç erkek modeline dair detaylar işe şöyle;

TAG Heuer Carrera Date 39mm

Model ailesinin erkek kategorisindeki giriş versiyonu olan seri, 39mm çapında tasarlanmış, çelik kasa ile geliyor. Mat ve parlak yüzeylerden oluşan kasanın ön yüzünde bombeli ve yüksek kenarlı safir kristal cam, arka yüzünde ise safir kristal cam bölmeli kapak yer alıyor. 100 metreye kadar su geçirmeyen kasaya, TAG Heuer imzalı kurma kolu ve yeni tip H formlu baklalardan oluşan çelik bilezik eşlik ediyor.

tag-heuer-carrera-date-39mm-1.jpg

Siyah, mavi ve gümüş rengi kadran ile sunulan modellerde rodyum veya altın kaplama kollar ve indeksler görev yapıyor. Saat 6 konumunda yer alan tarih penceresinin etrafında, temaya uygun tasarlanmış metal çerçeve bulunuyor.

tag-heuer-carrera-date-39mm-2.jpg

Yeni modellere tam kurulumda 38 saat güç rezerv süresi sunan, otomatik Caliber 5 mekanizma hayat veriyor.

tag-heuer-carrera-date-39mm-3.jpg

TAG Heuer Carrera Date 39mm koleksiyonunda yer alan modeller için belirlenen liste fiyatı ise EUR 2,550.

TAG Heuer Carrera Day-Date 41mm

Yeni koleksiyonda yer alan alt-gruplardan bir diğeri olan TAG Heuer Carrera Day-Date 41mm, uzayan gün/tarih penceresine yer verebilmek amacıyla 41mm çapında tasarlanmış, çelik kasa ile geliyor. Mat ve parlak yüzeylerden oluşan kasanın ön yüzünde bombeli ve yüksek kenarlı safir kristal cam, arka yüzünde ise safir kristal cam bölmeli kapak yer alıyor. 100 metreye kadar su geçirmeyen kasaya, TAG Heuer imzalı kurma kolunun yanı sıra, yeni tip H formlu baklalardan oluşan çelik bilezik veya timsah derisi kayış eşlik ediyor.

tag-heuer-carrera-day-date-41mm-1.jpg tag-heuer-carrera-day-date-41mm-3.jpg

Siyah (desenli), mavi ve gümüş rengi kadran ile sunulan modellerde rodyum veya altın kaplama kollar ve indeksler görev yapıyor. Saat 3 konumunda yer alan gün/tarih penceresinin etrafında, temaya uygun tasarlanmış metal çerçeve bulunuyor.

tag-heuer-carrera-day-date-41mm-2.jpg

Yeni modellere tam kurulumda 38 saat güç rezerv süresi sunan, otomatik Caliber 5 mekanizma hayat veriyor.

tag-heuer-carrera-day-date-41mm-4.jpg

TAG Heuer Carrera Day-Date 41mm koleksiyonunda yer alan modeller için belirlenen liste fiyatı ise EUR 2,750.

TAG Heuer Carrera Twin-Time Date 41mm

Yeni model, 41mm çapında tasarlanmış, çelik kasa ile geliyor. Mat ve parlak yüzeylerden oluşan kasanın ön yüzünde bombeli ve yüksek kenarlı safir kristal cam, arka yüzünde ise safir kristal cam bölmeli kapak yer alıyor. 100 metreye kadar su geçirmeyen kasaya, TAG Heuer imzalı kurma kolunun yanı sıra, yeni tip H formlu baklalardan oluşan çelik bilezik eşlik ediyor.

tag-heuer-carrera-twin-time-date-41mm-2.jpg

Sadece mavi renk kadran ile sunulan modelde rodyum kaplama kollar ve indeksler görev yapıyor. Saat 6 konumunda yer alan tarih penceresinin etrafında, rodyum kaplama metal çerçeve bulunuyor.

tag-heuer-carrera-twin-time-date-41mm-1.jpg

Yeni modele tam kurulumda 50 saat güç rezerv süresi sunan, otomatik Caliber 7 mekanizma hayat veriyor.

tag-heuer-carrera-twin-time-date-41mm-3.jpg

TAG Heuer Carrera Twin-Time Date 41mm modeli EUR 3,000 fiyat ile satışa sunuluyor.

Benzer İncelemeler