alexa TAG Heuer Connected Calibre E4 | Connected Calibre E4
Horobox

Dk. Okuma Süresi

TAG Heuer Connected Calibre E4

TAG Heuer, lüks akıllı saat segmentindeki başarılı model ailesi Connected koleksiyonuna eklenen yeni modelleri tanıttı.

tag-heuer-connected-calibre-e4-1.jpg tag-heuer-connected-calibre-e4-2.jpg

Ortaya çıktığı günden bu yana büyük bir hızla büyüyen akıllı saat segmenti, saat meraklısı olsun veya olmasın, milyonlarca kullanıcının ilgisini çekmeye devam ediyor. Görece kısa bir süre içerisinde teknolojik olarak kullanılamaz hale gelmesi kaçınılmaz olan bu modeller, giriş seviyeden lüks segmente kadar geniş bir fiyat gamı ile sunuluyor. 

tag-heuer-connected-calibre-e4-5.jpg tag-heuer-connected-calibre-e4-6.jpg

Lüks segmentteki en önemli oyunculardan olan TAG Heuer, 2015 senesinde tanıttığı Connected konseptini bugün yeni modellerle genişletiyor. Konseptin dördüncü nesil ürün grubunu oluşturan yeni modeller, hem teknolojik hem de görsel birçok yeniliği bünyesinde barındırıyor.

tag-heuer-connected-calibre-e4-18.jpg

Yeni modeller 42mm ve 45mm olarak iki farklı kasa seçeneği ile sunuluyor. 42mm olan versiyon sadece paslanmaz çelik olarak alınabiliyor ve nispeten ince tasarlanmış bezeli ile diğer modelden ayrılıyor. 45mm kasa çapına sahip olan versiyon ise paslanmaz çelik veya siyah PVD kaplamalı Grado 2 titanyum olarak satışa sunuluyor. 45mm modelin bezeli seramikten üretiliyor. Her iki kasanın da ön yüzünde safir kristal cam yer alıyor. Kasalar 50 metreye kadar su geçirmiyor.

tag-heuer-connected-calibre-e4-3.jpg tag-heuer-connected-calibre-e4-4.jpg

Yeni modeller daha hızlı ve daha verimli bir Qualcomm Snapdragon 4100+ işlemci tarafından destekleniyor. Daha doğru aktivite takibi elde etmek için sensör aralığında bir de altimetre yer alıyor. Tamamen yeni bir özellik olarak, güncellenmiş Spor Uygulaması artık egzersizleri göstermek için ekran animasyonlarının yardımıyla telefona ihtiyaç duymadan bağımsız olarak rehberli egzersiz rutinleri sunuyor. Kullanıcılar ayrıca rutinlerini ekleyebiliyor ve özelleştirebiliyor. Google Wear OS 2 ile çalışan saatler, Wear OS 3 için ücretsiz yükseltme avantajı da sunuyor.

tag-heuer-connected-calibre-e4-7.jpg tag-heuer-connected-calibre-e4-9.jpg

Her iki saati de tamamen şarj etmek bir buçuk saat sürüyor; her iki saat de çalışan izleme uygulamalarıyla tam bir günlük kullanım sunabiliyor. Özellikle 45mm modelinin önceki modellere göre %30 daha uzun pil ömrüne sahip olduğu belirtiliyor. Manyetik olarak birleştirilmiş şarj istasyonu, geceleri her zaman açık olan bir ekran sunan bir saat standı olarak da işlev görüyor.

tag-heuer-connected-calibre-e4-20.jpg

Ayrıca, TAG Heuer'in önceki nesil Connected saat sahiplerinin en son modele kadar takas etmelerine ve 450 CHF'ye kadar kredi kullanmalarına olanak tanıyan takas programı da önemli bir avantaj olarak sunuluyor.

tag-heuer-connected-calibre-e4-19.jpg

Yeni modeller için birçok bilezik ve kayış alternatifleri de sunuluyor. 

Benzer İncelemeler