alexa Super Mario Limited Edition | Connected Watch | TAG Heuer | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

TAG Heuer Connected x Super Mario Limited Edition (Ref. SBG8A13.BT6247)

TAG Heuer, lüks akıllı saat kategorisindeki başarılı modeli Connected serisine yeni bir versiyon ekledi. Teknik özellik olarak geçmiş modellerle aynı platformu paylaşan versiyon, Nintendo’nun kült karakteri Super Mario’ya yer veriyor.

sbg8a13-bt6247-tag-heuer-connected-super-mario-limited-edition-3.jpg

Tanıtıldığı günden bu yana lüks akıllı saat kategorisinin açık ara en başarılı alternatifleri arasında yer alan TAG Heuer Connected koleksiyonu genişlemeye devam ediyor. Farklı malzeme seçenekleri, zengin kayış alternatifleri ve golf tutkunlarına özel modellerini gördüğümüz koleksiyon, bugün Super Mario karakteri ile bütünleşen yeni versiyonuna merhaba diyor.

sbg8a13-bt6247-tag-heuer-connected-super-mario-limited-edition-2.jpg sbg8a13-bt6247-tag-heuer-connected-super-mario-limited-edition-8.jpg

Yeni model, saat sayesinde izleyebildiğiniz günlük hayat dair aktivitelerinizi bir bakıma “oyunlaştırıyor”. Hatta sizinle birlikte aktivitelerinize de eşlik ediyor. Örneğin, günlük adım sayınızın yüzde 25'ine ulaştığınızda, Mario süper mantarı yiyor. Yüzde 50 ile Mario yeşil borudan aşağı iniyor. Yüzde 75 ile "süper yıldız" ile temasa geçtikten sonra yenilmez oluyor. Ve sonunda hedefinize ulaştığınızda, Mario neredeyse 200 video oyunu oyununun her birinde yaptığı gibi bayrak direğine tırmanıyor.

sbg8a13-bt6247-tag-heuer-connected-super-mario-limited-edition-4.jpg sbg8a13-bt6247-tag-heuer-connected-super-mario-limited-edition-5.jpg

Yeni model 45mm x 13.5mm ölçülerinde tasarlanmış paslanmaz çelik kasa ile geliyor. 50 metreye kadar su geçirmeyen kasaya, kırmızı kauçuk astarlı siyah deri kayış ve üzeri delikli kırmızı kauçuk kayış eşlik ediyor. Her iki kayış da Mario’nun M sembolü eklenmiş katlanır toka ile sabitleniyor.

sbg8a13-bt6247-tag-heuer-connected-super-mario-limited-edition-1.jpg sbg8a13-bt6247-tag-heuer-connected-super-mario-limited-edition-6.jpg

1 saat 30 dakikada tam şarj olan model Normal kullanım koşullarında bir tam gün (1 saat aktivite ile 20 saat), spor kullanımı için 6 saat (GPS, nabız ve müzik) çalışabiliyor. Saatin üzerinde kalp atış hızı monitörü, pusula, ivmeölçer, diğer muhtelif ölçümler ve kayıtlı etkinlikler için sensörler yer alıyor.

sbg8a13-bt6247-tag-heuer-connected-super-mario-limited-edition-7.jpg

Benzer İncelemeler