alexa TAG Heuer | Formula 1 | Mario Kart | Limitli Üretim | Modeller
Horobox

Dk. Okuma Süresi

TAG Heuer x Mario Kart Limitli Üretim Modeller

TAG Heuer, Mario Kart serisini kutlayan başka bir Nintendo iş birliğiyle geri dönüyor. Ünlü marka, Mario Kart serisinden ilham alan iki yeni model ile saat severlere nostaljik bir deneyim yaşatmaya hazırlanıyor.

tag-heuer-mario-kart-limitli-uretim-modeller-1.jpg tag-heuer-mario-kart-limitli-uretim-modeller-2.jpg

Koleksiyonda tanıtılan modellerden ilki, 3000 adet ile sınırlı üretilen TAG Heuer Formula 1 X Mario Kart Limited Edition Chronograph modeli. Sevimli küçük Mario Kart göndermeleri ve siyah cilalı seramik takimetre çerçevesi üzerinde yazılı Mario Kart logosu ile süslenmiş 44 mm'lik çelik bir kasa içinde geliyor. Güzel bir paskalya yumurtası olarak tarih penceresi, tarih numarası yerine muz ve Bullet Bill dahil olmak üzere klasik Mario Kart öğelerini de bünyesinde barındırıyor. Otomatik kronograf özellikli Caliber 16 mekanizma ile hayat bulan model için belirlenen liste fiyatı 4,300 USD.

tag-heuer-mario-kart-limitli-uretim-modeller-3.jpg

Yeni koleksiyonda yer alan diğer model ise, saat dünyasının modası hiç geçmeyen komplikasyonu Tourbillon özelliğine yer veriyor. Sadece 250 adet ile limitli üretilen TAG Heuer Formula 1 X Mario Kart Limited Edition Tourbillon Chronograph, 45mm çapında ve Grade 5 titanyum alaşımından üretilmiş kasa ile geliyor. Sportif kasa cam arka kapak sayesinde saatin Heuer 02T mekanizmasını ve Mario, Luigi ve Princess Peach silüetleriyle işlenmiş rotorunu gözler önüne seriyor. Ön tarafta, saat altı konumunda büyük bir açık kadran, saatin, Bullet Bill tarafından kovalanan bir go-kartta Mario'yu ve bir mavi kabuğu içeren bir kadranla birlikte dönen 60 saniyelik tourbillon'u ortaya koyuyor. Model için belirlenen liste fiyatı ise 25,600 USD.

tag-heuer-mario-kart-limitli-uretim-modeller-4.jpg tag-heuer-mario-kart-limitli-uretim-modeller-5.jpg

Her iki saat de kontrast oluşturan kırmızı dikişli ve astarlı siyah dana derisi kayış ve özel kabartma desenle geliyor. Katlanır toka da Mario 'M' sembolü göze çarpıyor. Saatler, özel olarak geliştirilmiş siyah saat kutularında ve uyumlu seyahat çantalarında satışa sunuluyor.

tag-heuer-mario-kart-limitli-uretim-modeller-6.jpg

Kronograf modeline erken erişim için resmi web sitesinde 17 Ekim'e kadar kayıt yaptırmak mümkün. Chronograph Tourbillon modeli henüz satışa çıkmadı ancak model ile ilgileniyorsanız, müsaitlik durumu ile ilgili bildirimler için yine kayıt olmanızda fayda var.

Benzer İncelemeler