alexa Tropik Fırtına Geri Döndü | Tropic Kayışlar | Dalış Saatleri | Dalgıç Saatleri
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Tropik Fırtına Geri Döndü

60’lı ve 70’li yılların dalış saatlerinin vazgeçilmez aksesuarı Tropic kayışlar geri döndü.

tropic-straps-11.jpg tropic-straps-1.jpg

tropic-straps-10.jpg tropic-straps-5.jpg

Paslanmaz çeliğin ve derinin ağırlığıyla süre gelen kayış dünyası, Tropic kayışlarıyla bambaşka bir çehreye kavuşmuştu. Sağlam, su geçirmez ve konforlu yapılarıyla ilgi odağı haline gelen kayışlar özellikle dalgıçlar tarafından büyük bir zevkle kullanılıyorlardı. Birçok saat üreticisinin de orijinal ekipmanı haline gelen marka, efsaneleşmiş saatlerle birlikte geçen yılların ardından üretim hayatını sonlandırdı.

tropic-straps-2.jpg tropic-straps-6.jpg

tropic-straps-7.jpg tropic-straps-9-.jpg

Üzülmeyin, aradan geçen yılların acısını çıkarırcasına, Tropic kayışlar geri döndü. Üstelik yılların eskitemediği kendine özgü dokusundan hiçbir şey kaybetmeden. Silikon içermeyen yeni kauçuk formülü sayesinde toz tutmayan kayış, sağlamlıkta ve konforda kendinden bekleneni veriyor. Hipoalerjenik ve UV ışınlarına dirençli yapıya sahip kayışlara 3 farklı renk ve 2 farklı ölçü ile ulaşabilirsiniz.

tropic-straps-3.jpg tropic-straps-4.jpg

Şimdilik sadece 20mm ve 22mm boynuz aralığına sahip saatlerde kullanılabilen Tropic kayışlar umarız ilerleyen zamanlarda farklı ölçülerde de satışa sunulur. Siyah, lacivert ve yeşil renk seçenekleri bulunan kayışlar alışılagelmiş ölçülerden biraz daha uzun tasarlanmışlar. Ne de olsa gerçek dalgıçlar saatlerini dalış kıyafetlerinin üstüne takarlar değil mi?

Benzer İncelemeler