alexa Tudor | Black Bay 58 | Inter Milan | Gradient Blue
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Tudor Black Bay 58 Inter Milan Gradient Blue

Tudor, Inter Milan iş birliğiyle, yalnızca İtalya'da satışa sunulan ve sınırlı sayıda üretilen yeni Black Bay 58'i tanıtıyor. Yaldızlı vurgularla süslenmiş degrade mavi kadran ve özel bir logoya sahip bu saat, ekibin olağanüstü başarısını kutluyor.

tudor-black-bay-58-inter-milan-gradient-blue-1.jpg

Geleneksel senelik yeni model anlayışından uzaklaşan Tudor, artık özel veya sınırlı sürümler de dahil olmak üzere daha sürekli bir yeni model akışı sunuyor. Köklü marka, yakın zamanda Inter Milan'ın 20. Scudetto zaferini onurlandırmak için eşi benzeri görülmemiş bir renk şeması sergileyen, sınırlı sayıda üretilen Black Bay 58'i saat severlerin beğenisine sundu.

tudor-black-bay-58-inter-milan-gradient-blue-2.jpg

Tudor Black Bay 58 Inter, mavi ve siyah renk şemasıyla İtalyan futbol takımına saygı duruşunda bulunuyor. Klasik 39 mm kasa boyutunu ve vintage esintili tasarımı koruyan bu model, takımın formasını ve unvanlarını hatırlatan gölgeli mavi kadranı ve altın renkli vurgularıyla öne çıkıyor. Kadranda saat 6 konumunda takımın başarısını simgeleyen iki yıldızlı Inter Milan logosu yer alıyor.

tudor-black-bay-58-inter-milan-gradient-blue-3.jpg

Yeni model, 70 saatlik güç rezervi ve COSC sertifikası ile gelen, manüfaktür otomatik MT5402 kalibreyle hayat buluyor. 1.908 adetle sınırlı olan Black Bay 58 Inter, yalnızca Milano ve Roma'daki Tudor butiklerinin yanı sıra İtalya genelindeki perakendecilerde satışa sunuluyor.

tudor-black-bay-58-inter-milan-gradient-blue-4.jpg

Benzer İncelemeler