alexa Tudor | Black Bay | Chrono | Pink | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Tudor Black Bay Chrono Pink

Tudor, beklenmedik bir hareketle, spor-kronograf segmentindeki başarılı temsilcisi Black Bay Chrono model ailesine, pespembe kadranlı yeni bir versiyon ekledi.

tudor-black-bay-chrono-pink-1.jpg

Ünlü marka, yakın zamanda David Beckham'ın kendi futbol kulübü Inter Miami ile ortaklığını duyurmuştu. Bu duyurunun ardından birçok saat meraklısı, yeni bir modelin yaklaşmakta olduğunu anlamış olsa da sanıyoruz kimse sonucun bu derece hızlı geleceğini ve bu denli şok edici olacağını düşünmedi. Huzurlarınızda: Tudor Black Bay Chrono "Pink."

tudor-black-bay-chrono-pink-2.jpg

Yeni model Inter Miami ile olan ortaklığın bir sonucu gibi görünse de mevzu sadece futboldan ibaret değil. Tudor'un imza niteliğindeki bir başka elçisi olan Tayvanlı müzisyen Jay Chou da pembe rengin tanınmış bir aşığı ve kullanıcısı olduğundan, bu yeni model daha çok, markanın iki global yüzünün işbirlikçi bir ilham kaynağı gibi duruyor.

tudor-black-bay-chrono-pink-3.jpg

Genel anlamda mevcut Black Bay Chrono teknik özelliklerini paylaşan yeni model, açık pembe tonlu kadranı ile öne çıkıyor. Sadece Tudor Black Bay Chrono için değil, pazardaki hemen her erkek modeli spor-kronograf için oldukça iddialı duran bu renk seçimine, siyah kronograf alt-kadranları eşlik ediyor. 

tudor-black-bay-chrono-pink-4.jpg

Saatin bir diğer öne çıkan özelliği ise, Rolex’in efsanevi Jubilee bileziğinden esinlenerek tasarlanan, 5 parçalı bakla tasarımına sahip bileziği oluyor. Geçen yıl tanıtılan yeni Burgundy modelinden hatırladığımız şık bileziği, markanın patentli T-Fit sistemine sahip katlanır klips tamamlıyor.

tudor-black-bay-chrono-pink-5.jpg

Bu iki model-spesifik detayın ardından, 41mm çapında paslanmaz çelik kasa ve COSC sertifikalı Caliber MT5813 otomatik kronograf mekanizma gibi özellikler de yeni versiyonda yerini alıyor. 

tudor-black-bay-chrono-pink-6.jpg

Çarpıcı kadran renginden ötürü bu modelin herkese zevkine hitap etmeyeceğini kendisi dile getiren Tudor, modeli sınırlı ve az sayıda üretmeyi planlıyor. 

Benzer İncelemeler