alexa Tudor | Pelagos | LHD | 25610TNL | HOROBOX
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Tudor Pelagos LHD 25610TNL

tudor-logo.jpg

Tudor profesyonel dalgıç koleksiyonu Pelagos’a yeni model eklemesi yaptı. In-house mekanizmalı ve solaklar için tasarlanan kurma ile yeni Pelagos’a ait detaylar haberimizde.

Tudor-Pelagos-LHD-25610TNL-1.jpg

Saatin kasası 42mm çapında ve titanyum ile çeliğin beraber kullanılması ile üretilmiş. Saatin bezeli de titanyumdan üretilmiş ve bezel üzerindeki yazılarda bej rengine yer verilmiş. Kasanın en büyük özelliği solaklar için tasarlanmış kurma kolu (saat 9 pozisyonunda). Kasanın sağ yanında ise Helyum vanasına yer verilmiş. Saatin su geçirmezlik değeri 500 metre.

Tudor-Pelagos-LHD-25610TNL-3.jpg

Siyah renkli kadranına bej renkte indeksler ve kollar eşlik ediyor. Bir diğer dikkat çeken detay ise tarih penceresinde, tek sayılar siyah, çift sayılar ise kırmızı renk ile yazılmış.

Tudor-Pelagos-LHD-25610TNL-4.jpg

Saat gücünü in-house MT5612-LHD kalibreden alıyor. COSC sertifikasına sahip mekanizma yaklaşık 70 saatlik güç rezervine sahip. Saatin arka yüzünde her saat için özel bir numara işlenmiş.

Tudor-Pelagos-LHD-25610TNL-5.jpg

Kasa ile aynı malzemeden üretilen bilezik Tudor patentli tokaya ile beraber geliyor. Ayrıca kutudan ekstra kauçuk kordon çıkıyor.

Tudor-Pelagos-LHD-25610TNL-2.jpg

Benzer İncelemeler