alexa Heritage | Black Bay | Advisor Cognac | Tudor | Baselworld 2016 | Yeni Modeller | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Tudor’un 2016 Yenilikleri Vitrinlerde Yerini Aldı

tudor-logo-new.png

İsviçreli saat üreticisi Tudor, Baselworld 2016 kapsamında tanıttığı yeni modellerini, saat severlerle buluşturmaya başladı.

Özellikle geride bıraktığımız son birkaç yılda yaptığı yatırımlar ile saat dünyasındaki suskunluğuna son veren Tudor, kendi tasarımı ve üretimi olan in-house mekanizmalara sahip yeni modelleriyle Baselworld 2016’nın parlayan yıldızları arasında yerini almıştı.

Markanın görkemli geri dönüşünün bir nevi simgesi haline gelen Black Bay modeli, çok yakında detaylı incelemesini paylaşacağımız 43mm çapındaki Bronz versiyonu ve özellikle siyah saatlerden hoşlanan kullanıcıları kendine hayran bırakan siyah PVD kaplamalı modeli ile fuarın gözde saatleri arasına girmeyi başardı. Bu iki modelin yanında orijinal tasarıma en ince ayrıntısına kadar sadık kalarak üretilen Heritage Black Bay modeli de tüm zamanların en başarılı Re-Issue versiyonlarından biri olarak literatürde yerini aldı.

_DSC6123-copy.jpg

Tudor-Black-Bay-Bronze-Baselworld-2016-5.jpg Tudor-Black-Bay-Bronze-Baselworld-2016-9.jpg

_DSC6127-copy.jpg

Hem şık hem de çok yönlü kullanıma uygun tasarımıyla saatseverlerin beğenisini toplayan Style Fluted Bezel serisi de farklı malzeme ve renk seçeneklerinin yanında zengin ebat opsiyonlarıyla da beğeni topladı.

_DSC6143-copy.jpg

Son olarak, mekanik alarm komplikasyonunu bünyesinde barındıran Heritage Advisor Cognac modeli de hem özellikleri hem de göz alıcı güzelliğiyle epey ilgi çeken modellerden biri oldu.

_DSC6136-copy.jpg

_DSC6134-copy.jpg

Uzun süren sessizliğini çarpıcı yenilikler ile sona erdiren markanın beğeni toplayan modellerini daha yakından görebilmek için Tudor yetkili satış noktalarını ziyaret etmekte fayda var.

Benzer İncelemeler