alexa Veteran Basketbol | Sponsor | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Veteran Basketbolculara Sponsorluk Desteği

horobox_amblem.png

2006 yılında kurulmuş olan Basketbol Akademi Spor Kulubü birçok kategoride aldığı başarılı sonuçların yanı sıra bu spora yıllarını vermiş 40 yaş üstü veteran sporcularla da katıldığı turnuvalarda yıllardır aldığı başarılı sonuçlarla biliniyor.

HOROBOX-Sponsor-BASK1.jpg

Bu kez Horobox sponsorluğunda katıldığı organizasyonun ilk gününde Sırbistan’ın Kraljevo takımı ile yaptığı zorlu müsabakayı 53-45 kazanmasını bildi.

HOROBOX-Sponsor-BASK2.jpg

Saha dışında takım kaptanı Cihat SEDEF’in saha içinde de oyun kurucumuz Mehmet TOPALOĞLU’nun maç boyunca mükemmel organize ettiği takımımız maça iyi başladı. Kutay ÖZNÜR’un içerden bulduğu sayılara skorer oyuncumuz Vedat ERMAN’ın üç sayılık basketleri eklenince Sırp takımı karşısında zorlu bir rakip olduğunun farkına vardı ve işi daha sıkı tutmaya başladı.

Diğer skorerimiz Serdar OAL,  hızlı hücumlardan bulduğu sayılara set oyununda içeriye penetreleri ekleyerek rakibi yıpratmayı başardı ve takımımız ilk yarıyı 37-30 önce bitirdi.

İkinci yarıya da Burak GÜNER’in müthiş mücadelesi ile içerden bulduğu sayılarla başlayan Basketbol Akademi’de yorulmalar başladı ama bu dakikalarda da kenardan gelen Ufuk AKYÜZ’ün tecrübesi ile takımımız ayakta kaldı ve maçı rahat bir şekilde 53-45 kazanmayı başardı.

HOROBOX-Sponsor-BASK3.jpg

Yine kenardan gelip oynadığı kısa süre içerisinde takıma ribauntlarda büyük destek veren Uğur ÖZDİL’in maç içerisindeki sakatlığı ise günün maalesef en üzücü gelişmesi oldu. Kendisine geçmiş olsun diyor ve bir an önce iyileşmesini bekliyoruz.

Bugün son grup maçında Karadağ temsilcisi ile oynayacak olan takımımız galip gelmesi halinde turnuvanın finaline yükselecek.

Kendilerine bol şanslar diliyoruz.

Benzer İncelemeler