alexa Watches & Wonders 2020 | On-Line Platformda | Sanal Gösterim | FHH
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Watches & Wonders 2020 On-Line Platformda

Saat fuarları başlığındaki gelişmeler hız kesmeden devam ediyor. Art arda aldığı darbeler ciddi bir darboğaza sürüklenen Baselworld fuarının ardından, biraz olsun yüzleri güldüren bir gelişme de Watches & Wonders cephesinden geldi. Koltuğu SIHH’den devralan organizasyon 25 Nisan tarihinde başlaması planlanan On-Line platform ile fuarı ayağınıza getirmeye hazırlanıyor.

watches-wonders-2020-online-3.jpg

Tamamen On-Line hazırlanacak platforma 30 farklı marka katkı sağlıyor. SIHH fuarının da arkasına olan Fondation de la Haute Horlogerie (FHH) tarafından düzenlenen etkinlik A. Lange & Söhne, Cartier, IWC, Jaeger-LeCoultre ve birçok tanıdık ismi aynı çatı altında topluyor.

watches-wonders-2020-online-2.jpg

‘Sanal gösterim’ mantığında gerçekleşecek olan etkinlikte her marka için farklı birer sayfa yer alacak. Tüm markaların yeni ürünleri, tanıtım medyaları ve sektör temsilcilerinin açıklamalarının yer alacağı bu sayfalarda ziyaretçiler marka ve yeni ürünleri konusunda bilgi sahibi olacak. İlgili sosyal medya hesaplarının yanı sıra marka temsilcilerinin sanal katılımı ile renklenecek etkinlikte Fondation de la Haute Horlogerie (FHH) de kendi içeriği ile yer alacak. Sektör duayenleri ile yapılan röportajlarla desteklenecek etkinlik, 25 Nisan tarihinde 6:00 AM Eastern Time (Türkiye saati ile 13:00) saatinde başlayacak. Etkinlik www.watchesandwonders.com sayfasından takip edilebilecek.

watches-wonders-2020-online-1.jpg

Horobox olarak biz de eş zamanlı şekilde zengin ve orijinal içeriklerimizi sizlerle paylaşıyor olacağız. Görüşmek üzere...

Benzer İncelemeler