alexa Golden Wheel | Arnold & Son | Yeni Model | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Yeni Model: Arnold & Son Golden Wheel

arnold-son-logo-new.png

Egzotik saatlerin vazgeçilmez isimlerinden Arnold & Son, yeni Haute Horlorgerie mucizesi modeli Golden Wheel ile dikkatleri bir kez daha üzerine topladı...

18K kırmızı altından üretilen kasa 44mm çapa sahip. İki tarafında da yansıma önleyici kaplamalı safir kristal cam yer alan kasanın su basıncına dayanıklılık değeri ise 30 metre olarak belirtilmiş.

Golden-Wheel-Arnold-and-Son-1.jpg

Transparan kadranda siyah, kırmızı altın ve sedef tonlarının kullanıldığı farklı bir tasarıma yer verilmiş. Saat 10 ile 2 konumu arasında yerleştirilen skaladan dakika okunurken, tam merkezde yer alan ve modele de adını veren Golden Wheel karuzel ile saati okumak mümkün kılınıyor. (Kullanılan görsellerdeki saat 10:45 gösteriyor.)

Golden-Wheel-Arnold-and-Son-4.jpg

Otomatik kurgulu ve tamamı Arnold & Son tasrımı olan Caliber A&S6018 referanslı mekanizmanın görev yaptığı saat, tam kurulumda 45 saatlik güç rezervi sunuyor. Markanın özellikle egzotik ve hi-end modeller konusunda kazandığı ünü haklı çıkarır nitelikte dekorasyon detaylarına yer veren mekanizmayı safir cam arka kapaktan zevkle izlemek mümkün.

Golden-Wheel-Arnold-and-Son-3.jpg

Saatin kordonu siyah veya kahverengi timsah derisi olarak tercih edilebiliyor. El dikişi kordona 18K kırmızı altın toka eşlik ediyor.

Golden-Wheel-Arnold-and-Son-2.jpg

Saatin 125 adetlik limitli üretim sayısına sahip.

Benzer İncelemeler