alexa Original Diamonds | Chronomaster | Zenith | İnceleme
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Zenith Chronomaster Original Diamonds

Zenith, Chronomaster serisine kasa ve kadran kısımları pırlantalarla süslenmiş iki yeni model ekliyor.

zenith-chronomaster-original-diamonds-1.jpg

İki modelden oluşan yeni koleksiyon, markanın geçen yıl başlattığı ve “vizyon sahibi, bağımsız ve her kesimden ilham verici kadınlara seslerini ve tutkularını paylaşabilecekleri bir platform” olarak hizmet vermek fikriyle ortaya çıkan Zenith DREAMHERS kampanyası için özel olarak üretiliyor.

zenith-chronomaster-original-diamonds-2.jpg zenith-chronomaster-original-diamonds-3.jpg

Bu yılki grupta çağdaş sanatçı Teresa Jueves, şef Amandine Chaignot, profesyonel balerin Precious Adams, moda perakende öncüsü Ghizlan Guenez, EXTREME E yarışçısı Christine Giampaoli Zonca, cilt bakımı girişimcisi Laura Noltemeyer ve eski Miss Switzerland ve tıp uzmanı Laetitia Guarino yer alıyor.

zenith-chronomaster-original-diamonds-4.jpg

Yeni modeller, 36mm çapında tasarlanmış çelik kasa ile geliyor. Piston tarzı kronograf butonları ve Zenith amblemli kurma kolu ile Chronomaster tasarım dilini takip eden kasaların boynuz kısmında ise, 56 adet parlak-kesim pırlanta yer alıyor.

zenith-chronomaster-original-diamonds-5.jpg zenith-chronomaster-original-diamonds-6.jpg

Seride iki farklı kadran sunuluyor. Üç renkli sayaç tasarımına sadık kalan kadranlarda sedef ve gümüş tonunda zeminler kullanılıyor. Kasadaki pırlanta detayı, saat markörlerine yerleştirilen 9 adet pırlanta ile devam ediyor.

zenith-chronomaster-original-diamonds-7.jpg zenith-chronomaster-original-diamonds-8.jpg

Her iki saatin içinde, Chronomaster Sport ve Original modellerinde kullanılan mekanizmanın aynısı olan Zenith'in El Primero kalibre ailesinin en güncellenmiş versiyonu Calibre 3600 yer alıyor. 1/10 saniye hassasiyetinde ölçüm yapabilen otomatik kronograf mekanizma, model kalibre özgü 36.600vph (5 Hz) yüksek salınım frekansıyla çalışıyor. Safir kristal cam bölmeli arka kapaktan izlenebilen mekanizma, tam kurulumda 60 saate kadar güç rezerv süresi sunuyor.

zenith-chronomaster-original-diamonds-9.jpg

Her iki saat de kadran renklerine uygun açık mavi veya kahverengi renkte dana derisi kayışla bileğe sabitleniyor.

zenith-chronomaster-original-diamonds-10.jpg zenith-chronomaster-original-diamonds-11.jpg

Benzer İncelemeler