alexa Audemars Piguet | Butik Ziyareti | Tektaş Saatçilik | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Audemars Piguet Butik Ziyareti

Audemars-piguet-logo.png

Lüks alışverişin sembolü haline gelmiş şehirlerin tamamında Audemars Piguet’in butiğine rastlamak mümkün. Paris, Milano, Roma, Hong Kong ve daha birçok önemli şehirde yıllardır boy gösteren marka, uzun bir bekleyişten sonra nihayet İstanbul’da. Önemli konuklara ev sahipliği yapan butik, tasarımı ve mükemmel lokasyonu ile dikkat çekiyor.

Lüks saatçiliğin zirvedeki oyuncularından biri olan Audemars Piguet’nin hitap ettiği kullanıcı profilini tanımlamak oldukça zor.

_DSC7836.jpg

Mavi beyaz kadranlı Royal Oak Offshore modelini üniversite yollarındaki gençlerin bileğinde görmek mümkün. Diğer yandan sahip olduğu şirketin yönetim kurulu toplantısından çıkan bir iş adamının takım elbisesinin altından Jules Audemars Extra Thin dikkatleri çekebiliyor.

Butik tasarlanırken tüm bu detaylar fazlasıyla dikkate alınmış. Dışardan baktığınızda adeta bir müze girişi izlenimi veren butiğe adımınızı attığınızda kendinizi sanki size ait bir ortamda hissediyorsunuz.

_DSC7833.jpg

_DSC7839.jpg _DSC7851.jpg

İçerdeki lüks ortama çalışanların samimiyeti eklenince dışarı çıkmak pek de kolay olmuyor.

_DSC7883.jpg

Audemars Piguet, butiklerinde iki farklı konsepti bir arada sunmaya çalışmış.

“The Manufacture” markanın ürettiği her saate ne kadar önem verdiğini net olarak görebileceğiniz bölüm. Burada geçirdiğiniz her dakika Audemars Piguet kullanıcısı olmanın gerçekten bir ayrıcalık olduğuna sizi ikna ediyor.

Zengin stoklar, harika sunum ve eğitimli çalışanlar Audemars Piguet vizyonu ile tam uyum içerisinde.

_DSC7837.jpg

_DSC7844.jpg _DSC7872.jpg

_DSC7870.jpg

Sahibine teslim edilmeden görme şansına sahip olduğumuz 26388 referanslı Tourbillon Chronograph modeli ise tam bir şaheser. Saatin kalibresinin tam 338 parçadan oluştuğunu da yine “The Manufacture” bölümünde öğreniyoruz.

_DSC7888.jpg

_DSC7887.jpg _DSC7875.jpg

_DSC7890.jpg

“The Lounge”da ise söz size geçiyor. Lezzetli ikramların keyfini çıkarırken ekranlardaki görüntüler sizi markanın doğduğu Valee de Joux’ya götürüyor.

Audemars Piguet, samimiyetin öne çıktığı bu bölümde ziyaretçilerini daha iyi tanıma şansını yakalıyor. Farklı konularda sohbetler ve karşılıklı bilgi alışverişi ziyaretçilerin marka ve butik çalışanları ile daha sıkı bağlar kurmasına imkan veriyor.

_DSC7843.jpg

_DSC7860.jpg _DSC7862.jpg

_DSC7841.jpg

Bir Audemars Piguet’ye sahip olacaksanız bundan daha iyi bir ortam bulmak mümkün olmasa gerek.

_DSC7855.jpg _DSC7858.jpg

_DSC7848.jpg

_DSC7901.jpg _DSC7902.jpg

Markanın distribütörü Tektas Saatçiliği bu başarılı operasyonları için tebrik ediyoruz.

Benzer Haberler