alexa Yazar | HOROBOX

Serdar OAL

Bazıları için sadece zamanı gösteren bir alet olmaktan öteye gidemiyor saatler. Mekanik ya da pilli olması hiçbir önem taşımıyor. Arada basit bir kol hareketiyle saatin kaç olduğuna bakılıyor ve öyle kalıyor. Başka bir kesim için ise sadece bir aksesuar. Çoğu zaman ayar yapma gereği bile duyulmuyor.

Bizler ise saatlere tutku ile bağlanmış kişiler olarak zamanın vazgeçilmezliğini bileğimizdeki ufak objelerle birleştirmiş bir ekibiz. Bu tutkuyu sizlerle paylaşmak, bilgi ve tecrübelerimizi aktarmak için bir araya geldik. Bunu yaparken öğrenmek ve kendimizi geliştirmek de en önemli amaçlarımızdan biri. Horobox bizim için çok önemli bir oluşum. Ciddiyetimizi profesyonellikle birleştirerek sizler için de önemli hale getirmeye çalışacağız.

Tamamen özgün içeriklerle, objektif ve samimi yorumlarımızı buradan paylaşıp güncel sektör haberlerini anında sizlere ulaştırarak Horobox’ı alışkanlıklarınız arasına sokmak istiyoruz.

2005 yılında başlayan mekanik saat maceramı Horobox ile hobi olmaktan daha ileriye taşıyabilmek benim içinde büyük bir heyecan olacak. Tüm Horobox severlere destekleri ve ilgileri için çok teşekkür ediyorum.