alexa Hublot’un CEO’su Ricardo Guadalupe ile Röportaj | HOROBOX
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Hublot’un CEO’su Ricardo Guadalupe ile Röportaj

HoroboxTV’nin saat endüstrisinden ünlü simalar yer verdiği röportaj köşesinin en son konuğu, sektörün ağır toplarından Hublot’un CEO’su olarak görevine devam eden Ricardo Guadalupe oldu. Markanın İstinye Park AVM içerisinde yer alan görkemli butiğinde misafir ettiğimiz Bay Guadalupe ile Hublot’un yaratıcı yapısı, sektöre kattığı yenilikçi unsurlar ve son zamanların yükselen trendi on-line satış kanalları hakkında konuştuk. Türkiye pazarının dinamiklerinden de bahsettiğimiz keyifli röportajda karizmatik CEO ile bir bilek pozu almayı da ihmal etmedik.

Hublot Türkiye tarafından İstanbul’un gözde mekanlarından Fenix ‘te düzenlenen davetle devam eden organizasyonda, aralarında markanın Türk dostlarından Kerem Bürsin’in de yer aldığı pek çok seçkin konuk keyifli zaman geçirdi. 

Ricardo Guadalupe – Hublot’un CEO’su.

51 yaşındaki Ricardo Guadalupe, Hublot’un CEO’su. Kariyeri, İsviçre’nin Neuchâtel şehrinde büyüdükten sonra İsviçre saatçilik endüstrisine olan sevgisiyle başlıyor ve bu macera İtalyan menşeli ünlü mücevherat ve saat markası Bulgari’de başladığı ürün müdürlüğü ile devam ediyor. Markanın gelecek planları ve gelişiminde kendisine önemli bir rol kazandıran bu pozisyon aynı zamanda sektörün duayen isimlerinden Jean-Claude Biver ile yollarının kesişmesini sağlıyor. Bundan sonraki kariyerinde karar mercisi olarak yer alacak olan Biver, Guadalupe’ye bugünkü pozisyonuna yani Hublot’nun CEO’luğuna giden yolu da açmış oluyor.

Benzer Haberler