alexa IWC | Nişantaşı Butik | Ingenieur | Evren Başkan | İnceleme | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

IWC Nişantaşı

iwclogo.png

Birçok tanınmış ismin katılımıyla özel bir açılışa imza atan butiğe girdiğiniz de IWC’nin kendine has ve sofistike ortamından büyük keyif alıyorsunuz.

Hong Kong ve Schaffhausen’de uygulanan konseptin aynısı İstanbul butiğinde de kullanılmış.

_DSC9464.jpg _DSC9468.jpg

Mermer ve ahşap detayların renk kattığı butiğin tüm dekorasyon malzemeleri yurtdışından getirilmiş. Genişleyen cephesi ile daha göz alıcı hale gelen butik ortamın en dikkat çekici mekânlarından bir olmuş durumda.

_DSC9467.jpg _DSC9469.jpg

Değerli dostumuz Evren Başkan’a bize ayırdığı zaman için teşekkür ederek sohbetimize başladık ve öncelikle revizyonun olumlu etkilerini kendisine sorduk.

_DSC9472.jpg

Genç ve dinamik kişiliği ile dikkat çeken Evren Bey, herşeyden önce böyle bir ortamın içerisinde bulunmanın kendi motivasyonlarını oldukça yükselttiğini belirtirken aynı şekilde özel olarak tasarlanmış detayların müşterilerin alım performansına da pozitif etki ettiğini söylüyor. 

_DSC9479.jpg _DSC9470.jpg

Kendisiyle butikteki her parça ile ilgili dakikalarca sohbet edebiliyorsunuz. Saatlere olan tutkusunun butikteki görevine fazlasıyla olumlu katkı yaptığını gözlemlediğimiz Evren Başkan ile dikkatimizi çeken birkaç önemli modeli beraber incelerken butik ziyaretçilerinin büyük çoğunluğunun yerli müşteriler olduğunu öğreniyoruz.

_DSC9476.jpg _DSC9477.jpg

_DSC9474.jpg

“Butiğimizi devamlı ziyaret eden müdavimlerimiz var” diyor Evren Başkan.

Deneyimli ekibi ile birlikte sadece saat almaya değil birçok konuda fikir alış verişi yapmaya gelen ziyaretçilerine de maksimum özeni gösterdiklerini belirtirken Horobox hakkındaki olumlu sözleri ile bizleri de memnun etmeyi ihmal etmiyor.

_DSC9481.jpg _DSC9482.jpg

Ziyaretimiz sırasında uzun süredir merak ettiğim birkaç saati de inceleme şansı buldum. Özellikle Ingenieur serisinden “Digital Perpetual Calender” hakkında çok olumlu şeyler düşünmüyordum ama saati görüp inceledikten sonra kendi kişisel koleksiyonuma katmanın yollarını düşünmeye başladım diyebilirim.

_DSC9493.jpg

_DSC9485.jpg _DSC9489.jpg

Bununla beraber yine aynı serinin baz modeli diye tanımlayabileceğimiz Ingenieur Automatic’in 1500 adetle limitli olarak üretilen “Laureus Sport for Good Foundation”un mavi kadranına da hayran kaldığımı belirtmeden geçemeyeceğim.

_DSC9503i.jpg

_DSC9499.jpg _DSC9504.jpg

_DSC9500.jpg

Yaptıkları yatırımlar ve profesyonellik anlayışları sayesinde satış rakamlarını her geçen gün iyileştiren markanın sıkı bir hayranı olarak, başta Sevgili Evren BAŞKAN olmak üzere tüm IWC ailesine çok teşekkür ediyor ve başarılarının devamlı olmasını diliyorum.
Benzer İncelemeler