alexa Nişantaşı | Butik | Schaffhausen | Iwc | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Nişantaşı Butik Yenilendi

horobox_amblem.png

Dünyanın önde gelen lüks saat üreticisi IWC Schaffhausen’ın, yenilenen butiği, iş, sanat ve cemiyet hayatından önemli isimlerin katıldığı özel bir davetle açıldı. Nişantaşı Altın Sokak’ta bulunan butiğini tamamen yenileyen IWC, Hong Kong ve Schaffhausen’da uyguladığı konsepti İstanbul’a taşıdı. Müşterilerin butikten içeri adımlarını atar atmaz kendilerini IWC’nin kendine has, sofistike ve büyülü dünyasında hissedecekleri butik, davetlilerin büyük beğenisini topladı.

_DSC4670.jpg

Görsel ve akustik konforu ile aydınlatma tasarımının tamamen yurt dışında geliştirildiği yeni mağaza konsepti, IWC Schaffhausen’ın yaratım sürecindeki eşsiz hikayelerin ruhunu taşıyan bir anlayışa sahip.

Tasarım fikrinde Art Deco’nun hakim olduğu yeni butikte, IWC’nin tarihi geçmişi, ustalığa verdiği önem ve mühendislik dehasının izlerini bulmak mümkün.

_DSC4705.jpg _DSC4702.jpg

_DSC4640.jpg

_DSC4654.jpg _DSC4686.jpg

_DSC4685.jpg

Dekorasyonun her detayı müşterilere bu anlayışı hissettirmek ve yaşadıkları alışveriş deneyimini unutulmaz kılmak için özel olarak uygulanmış.

istbtqkucuk-1-2.jpg

_DSC4644.jpg _DSC4649.jpg

Her bir modelin hikayesinin hissedilebileceği, mermer ve ahşabın muhteşem bir şekilde buluşturulduğu yeni butikte kullanılan tüm dekorasyon malzemeleri, dünyanın farklı noktalarından getirilerek uygulandı.

Genişleyen butiğin cephesi de genel mimari anlayış paralelinde değiştirilerek çok daha fark edilir bir hale getirilmiş. 

IWC SCHAFFHAUSEN

IWC Schaffhausen teknoloji ve mühendislik alanlarına odaklanan net bakış açısıyla 1868’den beri değerinden hiçbir şey kaybetmeyen saatler üretiyor.

Şirket yenilikçi çözümleri ve teknik ustalığı temel alma tutkusuyla uluslararası bir şöhret edinmiş durumda. Lüks saat segmentinde dünyanın önde gelen markalarından biri olan IWC, özgün tasarım anlayışını üstün hassasiyetle birleştirerek Seçkin Saatçilik Sanatı’nın ayrıcalıklı örneklerini yaratıyor.

Ekolojik ve sosyal sorumluluklarının farkında bir şirket olarak IWC sürdürülebilir üretim prensiplerini koruyor; çocuklar ve gençler için çalışan dünya çapındaki organizasyonları destekliyor; iklim ve çevre koruma çalışmaları yapan organizasyonlarla ortaklıklar yürütüyor.
Benzer Haberler