alexa Horobox Inside | Private Club | House of Brothers
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Gerçek Saat Tutkunlarına Özel Dostluk Kulübü

horobox_amblem.png

Kısa sürede saat severlerin vazgeçilmez adreslerinden biri olan Horobox, artık sadece sanal ortamda değil gerçek hayatta da saat severleri bir araya getiriyor. Gerçek dostlukların ve saat tutkusunun ön planda olduğu Horobox Inside buluşmalarımızdan biri daha House of Brothers’ın ev sahipliğinde gerçekleşti.

House-of-brothers-horobox-4.jpg

Günlük hayatın karmaşasından kurtulmak, kendimize özel zaman geçirmek istediğimizde hobi ve tutkularımız devreye giriyor. Bu aktivitelerden aldığımız keyif, benzer zevkleri olan dostlarımızla paylaştığımızda katlanarak artıyor.

Horobox-inside-3.jpg Horobox-inside-1.jpg

Horobox olarak özellikle mekanik saatçilik dünyasının nabzını tutmaya çalışıyoruz. Ekibimiz yıllardır bu sektörün içinde zaman geçirmiş kişilerden oluşuyor. Belli bir bilgi birikimin yanı sıra herkesin kendi zevkine ve bütçesine özel saat koleksiyonu da var. Saat tutkusu sayesinde dünyanın farklı köşelerinden oluşturduğumuz dostluklar bu hobiye harcadığımız para ve zamanın boşa gitmediğinin en iyi kanıtı olarak karşımıza çıkıyor.

Horobox-inside-4.jpg

Bu fikirle yola çıkarak bir süredir kendi aramızda organize ettiğimiz özel buluşmalarımızı siz Horobox ziyaretçileriyle de paylaşmak istedik. Başlıkta da belirttiğimiz üzere sadece dostluk ve saat tutkusunun ön planda olduğu toplantılarımızda her zaman çok eğleniyoruz. Farklı hikayeleri paylaşıp, bilgi alışverişinde bulunduğumuz toplantılarımızın en önemli özelliği ise üyelerimiz arasında kurulan dostluk ilişkileri.

Horobox-inside-9.jpg

Horobox-inside-5.jpg Horobox-inside-6.jpg

Horobox Inside üyeleri olarak hiçbir marka ya da ticari oluşuma bağlı olmadan sadece ortak zevklerimizi paylaşarak keyifli zaman geçirmek için bir araya geliyoruz. Son buluşmamızda ise Türkiye’nin en özel mekanlarından birine konuk olduk. “House of Brothers”

Horobox-inside-2.jpg

Horobox Inside buluşmalarımıza farklı mekanlarda değişik konseptlerle devam edeceğiz. Saat tutkusunu bizlerle paylaşmak istiyorsanız Horobox’a üye olup inside@horobox.com adresine bir mesaj gönderin. Yeni ve sağlam dostluklar kurmak, güzel mekanlarda değişik tecrübeler yaşamak için sizleri de aramıza bekliyoruz.

House-of-brothers-horobox-slider.jpg

"Horobox Inside buluşmasının ikincisi için geri sayım başladı. Sanal hayattaki dostlukları bir ileri seviyeye taşıyıp, özel hayatta da saat sever dostlar ile beraber olmak için başlattığımız projemiz son sürat devam ediyor. 23 Temmuz Pazar günü Officine Panerai sponsorluğunda gerçekleşecek etkinlikte, dostlarımız ile İstanbul Boğaz’ında yelken yapma deneyimi yaşayacağız."

Benzer Haberler