alexa Patrik P. Hoffmann | Ulysse Nardin | CEO | Şark Saatçilik | Röportaj | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Ulysse Nardin CEO’su Patrik P. Hoffmann Röportajı

Türkiye’de Şark Saatçilik tarafından temsil edilen ünlü marka Ulysse Nardin’in Etiler – İstanbul’daki yeni butiği, markanın CEO’su Sayın Patrik P.HOFFMAN’ın da katılımıyla düzenlenen organizasyon ile açıldı. SIHH fuarında tanıtılan yeni modellerinde sergilendiği geceye İsviçre konsolosu Sayın Monica Schmutz KIRGÖZ’ün yanı sıra Horobox’ın özel davetlileri katıldı. Organizasyondan kareler ve Patrik P.HOFFMANN ile yaptığımız samimi sohbet sizlerle.

sark-saatcilik-ulysse-nardin-event-1.jpg sark-saatcilik-ulysse-nardin-event-2.jpg

sark-saatcilik-ulysse-nardin-event-4.jpg

Şark Saat bünyesinde temsil edilen Ulysse Nardin’in Etiler – İstanbul’da hizmete giren butiğinde gerçekleşen etkinlikte, SIHH 2017 bünyesinde tanıtılan yeni modeller, markanın CEO’su Patrik P.Hoffmann tarafından bizzat seçkin davetlilerin beğenisine sunuldu.

sark-saatcilik-ulysse-nardin-event-3.jpg

Butiğin hayranlık uyandıran atmosferi eşliğinde koyu saat sohbetlerine dalan konuklar, markanın yeni modellerini de inceleme fırsatı buldu. 

sark-saatcilik-ulysse-nardin-event-5.jpg sark-saatcilik-ulysse-nardin-event-6.jpg

sark-saatcilik-ulysse-nardin-event-7.jpg

Markanın yenilikçi karakteri ve yakın gelecekteki planları kadar, Türkiye pazarına bakış açısı hakkındaki yorumlarını da bizlerle paylaşan Sayın Patrik P.Hoffmann’a bizlerle beraber olduğu için çok teşekkür ediyoruz. 

Benzer Haberler