alexa Tektaş Saatçilik | Patek Philippe | Audemars Piguet | Brequet | Chopard | Breitling | SwissKubik | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Tektaş Saatçilik

horobox_amblem.png

Lüks yaşam tarzının ve buna bağlı gelişen alışveriş trendlerinin Türkiye’deki merkezi kabul edilen İstanbul, lüks saat sektöründe de pek çok önemli markanın butiklerine ve satış noktalarına ev sahipliği yapıyor.

Bu seçkin oluşumun köklü isimlerinden Tektaş Saatçilik, yakın zamanda tamamlanan renovasyonun ardından yenilenen yüzüyle yerli ve yabancı misafirlerini Kanyon AVM’de yer alan butiğinde misafir ediyor.

_DSC7241.jpg

İçeriye attığımız ilk adımdan itibaren Tektaş Saatçilik’in detaylara verdiği önemi hissettiren butik son derece ferah ve modern bir tasarıma sahip.

Ortamın kalitesinin yanına, aldıkları düzenli eğitimler ile lüks saat konusundaki bilgi ve tecrübelerini her zaman profesyonel seviyede tutan butik çalışanlarının samimi ilgisi de eklenince kusursuz alışveriş deneyimi konsepti tamamlanmış oluyor.

_DSC7235.jpg _DSC7118.jpg

_DSC7151.jpg

Multi Brand anlayışıyla hizmet veren butiğin bünyesinde horoloji dünyasının lider markalarından Patek Philippe’in yanı sıra Audemars Piguet ve Brequet gibi önemli isimleri görmek mümkün.

Ayrıca son zamanlarda, ürettiği motorsporları temalı saatleriyle özellikle genç saat severleri kendine hayran bırakan Chopard da butik bünyesinde yerini alan diğer seçkin markalardan.

_DSC7120.jpg

_DSC7149.jpg _DSC7153.jpg

Özellikle havacılık başta olmak üzere pek çok alanda profesyonellerin tercihi olan Breitling de geniş ürün yelpazesiyle butik bünyesinde saat severlerin beğenisine sunuluyor.

_DSC7122.jpg

_DSC7191.jpg _DSC7136.jpg

Bünyesinde barındırdığı seçkin markalara ait standların ve cornerların yanısıra yakın zamanda Horobox’ta da haber ve inceleme başlıklarıyla yer verdğimiz winder/saat kurma kutusu markalarından SwissKubik’in de ürünlerini görmek mümkün.

Sahip olduğu hatırı sayılır stoğu ve her biri ayrı özen ve kalite ile tasarlanmış markaya özel bölümleri ile lüks saat sektöründe kusursuz hizmet anlayışını hedefleyen butik seçkin misafirlerinin her talebine eksiksiz cevap verebilecek donanım ve personele sahip.

_DSC7237_.jpg

_DSC7119.jpg _DSC7121.jpg

_DSC7129.jpg _DSC7141.jpg

_DSC7158.jpg

Tektaş Saatçilik ailesine, geçirdiğimiz bu güzel zaman için bir kez daha teşekkür ediyor ve tüm saat severlere sadece alışveriş için değil lüks saat sektöründeki gelişmeleri yakından takip etmek için de Tektaş Kanyon AVM butiğe mutlaka uğramalarını tavsiye ediyoruz.

Benzer Haberler