alexa What Moves You, Make You | Montblanc | Spike Lee | Taron Egerton | Chen Kun | Sektörden
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Montblanc Başarıyı Yeniden Tanımlıyor

Montblanc, ‘What Moves You, Makes You’ projesiyle başarıyı yeniden tanımlıyor.

Bizler, saatlerle gönül bağı kurmuş insanlarız. Horobox da bu gönül bağını paylaştığımız arkadaşlarımızla oluşturduğumuz bir platform. Bir mecra olmanın ötesinde, birer müşteri, birer marka dostu, birer aileyiz. Markalarla paylaştığımız duygular, bazı modellerle kurduğumuz farklı bağlar var. Montblanc da benim için böyle değerli ve önemli markalardan biri.

Dün aldığım bir e-mail beni oldukça heyecanlandırdı. Montblanc Bölge Başkanı ve değerli dostum Franck Juhel’den gelen bir mektuptu bu. E-mailde ‘What Moves You, Makes You’ isimli global tanıtım kampanyasının yarın (yani bugün) duyurulacağı yazıyordu.

Lafı çok dolandırmadan sadede geleceğim. 25 Ağustos 2020 itibarıyla start alan kampanya, kendi alanlarında büyük başarılara imza atmış üç ünlünün perspektifinden markayı yeniden tanımlamayı hedefliyor. Ünlü yazar ve aktör Spike Lee, aktör Taron Egerton ve şarkıcı, oyuncu ve yazar Chen Kun gibi isimleri bir araya getiren çalışma, başarının günümüz dünyasındaki tanımına odaklanıyor.

spike-lee-3.jpg taron-egerton-1.jpg

chen-kun-1.jpg

Yeni kampanya, tutkularımızın peşinden gitmemizde ve tam potansiyelimize ulaşmamızda rol oynayan özgün ve ilham dolu hikâyelerin altını çiziyor. Herkesin başarıya giden yolda bir iz bıraktığı fikrini merkezine alan marka, bu serüvenin sadece başarılı değil aynı zamanda başkalarına da yol gösterecek, anlamlı bir tecrübe olması gerektiğine vurgu yapıyor.

spike-lee-2.jpg montblanc-what-moves-you-makes-you-1.jpg

Kampanya, “iz bırakanlar” olarak sunduğu başarıya odaklı üç ismin tutkuyla bağlı oldukları yolda ilerlemelerine ve önlerine çıkan direktiflerden ziyade nasıl önsezileri ile hareket ettiklerine dikkat çekiyor.

chen-kun-2.jpg taron-egerton-2.jpg

Yeni kampanyanın detaylarını heyecanla bekliyoruz...

montblanc-what-moves-you-makes-you-2.jpg spike-lee-1.jpg

Benzer Haberler