alexa Frederic Dreyer | Panerai | Ar&Ge Direktörü | Röportaj | Sihh 2018 | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Panerai Ar&Ge Direktörü Frederic Dreyer ile Röportaj

horobox_amblem.png

2012 senesinde katıldığı Officine Panerai ailesinde Ar&Ge Direktörü görevine devam eden Frédéric Dreyer’i, geride bıraktığımız SIHH 2018 bünyesinde gerçekleştirme fırsatı bulduğumuz keyifli bir röportaj ile sayfalarımıza konuk ettik.

Markanın yakın zamanda görevini devrettiğini açıklayan efsanevi yöneticisi Angelo Bonati tarafından “dahi çocuk” olarak tanımlanan genç yönetici, 2012 senesinden bu yana markayla beraber. École Polytechnique Fédérale de Lausanne tarafından verilmiş doktorası bulunan 37 yaşındaki Dreyer aynı zamanda, mekanik mühendislik, materyal bilimi, çevre ve işletme gibi konularda dört farklı master diplomasına sahip.

Kendisi gibi mühendislik vasfına sahip 50’ye yakın personelin çalıştığı Ar&Ge Departmanı’nın başında olan Dreyer ile Panerai’ın yeni modellerinden bahsettik. Özellikle 38mm çapında tasarlanmış yeni kasa tipi ile dikkatleri üzerine toplayan Luminor Due Koleksiyonu’ndan bahsettiğimiz sohbette, markanın üst düzey komplikasyon modellerinden PAM00920 ve fuarın en ses getiren modellerinden olan yeni Lo Scienziato hakkında konuşmayı da ihmal etmedik.

Luminor Due, PAM920 ve Lo Scienziato gibi modellerinin de arasında bulunduğu tüm Panerai yeniliklerini kapsayan haberimize buradan, detaylı L’Astronomo incelememize ise buradan ulaşabilirsiniz.

Benzer Haberler