alexa Darülaceze | Lösev | Çocuk Yuvası | Yılbaşı | HOROBOX
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Yılbaşı Hediyelerimiz Sahiplerine Ulaştı

horobox_amblem.png

Bir birinden değerli dostlarımızın katıldığı yılsonu organizasyonumuzda kimsesiz çocuklarımız için topladığımız hediyeleri başta Darülaceze olmak üzere farklı kurumlara ulaştırmanın gurur ve mutluluğunu sizlerle paylaşmak istedik.

Çocuklar dünyadaki en değerli varlıklarımız. Sorumlu toplum bireyleri olarak onlara bir yuva sağlamak, geleceğe hazırlamak hepimizin görevi. Yoğun iş hayatı, farklı sorumluluklar derken bazen bu görevlerimizi maalesef ihmal edebiliyoruz.

Horobox olarak sıkıntılı günler yaşadığımız bu dönemde sektöre birlik ve beraberlik mesajı vermek ve ufak da olsa kimsesiz çocuklarımıza bir mutluluk tattırmak amacıyla yılsonu toplantımıza böyle bir sosyal proje entegre etmeyi düşündük. İyi ki de yapmışız. Beklediğimizin çok üzerinde gördüğümüz ilgi ve hassasiyete ne kadar memnun olduğumuzu anlatamam. O akşam bizimle beraber olan ya da olamayan tüm dostlarımızın adeta yağdırdığı hediyeleri kısa bir gecikme ile sahiplerine ulaştırmış bulunuyoruz.

Projemizin çıkış noktası olan Darülaceze, Türkiye’nin en önemli hayır kurumlarından biri. Yaşlı ve çocuk yaklaşık 500 tane misafiri olan Darülaceze’de görevlilerin sayısı da neredeyse o kadar. Yaptığımız ziyaret sırasında gördüklerimiz bizleri fazlasıyla duygulandırdı. Aynı zamanda da bir o kadar gururlandık.

daru-laceze-horobox-1-.jpg daru-laceze-horobox-2-.jpg

Kurumun Halka ilişkiler müdiresi Sayın Selda Taş’ın organize ettiği toplantıda sevgili dostum Mustafa Sandal da bize eşlik etti. Kendisi gerçekten çok özel bir insan. Bizlere verdiği desteğin yanı sıra içinde bulunduğu her ortama heyecan katan ve farklılık getirebilen önemli bir kişilik.

daru-laceze-horobox.jpg

Darülaceze Başkanı Sayın Hamza Cebeci’nin bizi karşılaması ve ekip arkadaşlarıyla tanıştırmasının ardından İstanbul Arnavutköy’de temeli atılmak üzere olan yeni projenin sunumunu izleme şansımız oldu. Hamza Bey ile birlikte kurum içerisinde attığımız kısa turdan sonra son durağımız olan sevgili çocuklarımızın yanına doğru yola koyulduk

Yaşadığımız hisleri anlatmak için kelimeler yeterli değil. Küçücük vücutlarının içindeki kocaman kalpleriyle bizi tarif edemeyeceğimiz duygulara boğan kimsesiz çocuklarımızla geçirdiğimiz dakikalar adeta bir ömre bedeldi. Hoş geldin diyenler, elimizi öpenler, hediyeler için teşekkür eden o güzel varlıklar. Gözleri yaşarıyor insanın, kelimeler düğümleniyor boğazınızda.

15874993_573828339481121_1319410403745562835_o.jpg

daru-laceze-horobox-5-.jpg daru-laceze-horobox-8-.jpg

Horobox ekibi olarak sevgili Mustafa Sandal’ın da katılımıyla çok özel ve anlamlı bir tecrübe yaşadık. Kendi adımıza bu tarz ziyaretlere devam edeceğiz. İlgiye ve bakıma muhtaç yaşlı ve çocuklarımızın her zaman yanında olmaya çalışacağız.

daru-laceze-horobox-4-.jpg

Başta değerli başkanımız Sayın Hamza Cebeci ve halkla ilişkiler müdiresi Sayın Selda Taş olmak üzere bizleri mükemmel ağırlayan tüm Darülaceze ekibine sonsuz sevgilerimizi gönderiyoruz. Üstelendikleri bu zor görev ve sorumlulukta kendilerine başarılar dileyerek şükranlarımızı sunuyoruz.

Projemize destek veren siz değerli dostlarımıza da ne kadar teşekkür etsek azdır. Bu kadar duyarlı bir sektörün parçası olabilmek bizim için ayrı bir gurur kaynağı. Hediyelerimizin bir bölümünü ulaştırdığımız Şanlıurfa Altınova İlkokulu ana sınıfı öğrencilerimizin sizlere gönderdiği teşekkür mesajını seyrederken tattığım mutluluğu hepinizin aynı şekilde hissedeceğinden hiç şüphem yok.

Sevgili Ebru Değirmenci öğretmenimize ve tüm öğrencilerimiz de sevgilerimizi gönderiyoruz.

-MG-20170103-WA0039-copy.jpg

Hediyelerimizi paylaştığımız diğer kurumlar:

BAHÇELİEVLER ÇOCUK YUVASI

-MG_4255-copy.jpg

LÖSEMİLİ ÇOCUKLAR VAKFI

-MG_4250-copy.jpg e604c3da-3cca-46ef-be91-76ef1d2480d8.jpg

Benzer İncelemeler