alexa Mustafa Sandal | Saat Şov | Officine Panerai | Patek Philippe | Casio | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Canlı Yayında Mustafa SANDAL Şov

horobox_amblem.png

Haftanın ilk programında Sandal’ın bileğinde Officine Panerai’ın en son çıkarttığı modellerinden biri olan PAM00615’i gördük.

Musti615-2.jpg

Flyback kronograf özelliğine sahip olan saatin 47 mm’lik kasası titanyumdan yapılmış.

Musti615-7.jpg Musti615-4.jpg

Sportif bir dalış saati olarak tanımlayabileceğimiz modelin kadranında ve kauçuk kordonunda mavi detaylar göze çarpıyor.

Kabarık bir bekleme listesi olan saati Mustafa SANDAL’ın bileğinde görmek tüm saat severler için bir sürpriz oldu dersek abartmış olmayız.

Musti615-5.jpg

Panerai Luminor Submersible 1950 3 Days Chrono Flyback Automatic Titanio

Haftada üç kez canlı olarak ekrana gelen programın 2. gününde ise Mustafa SANDAL’ın bileğinde bir efsaneyi görüntüledik.

Mekanik saatçiliğin tartışmasız en prestijli markalarından biri olan Patek Philippe’nin kısa bir süre önce üretimden kaldırmış olduğu 5980/1A referanslı, Nautilus  Kronograf modeli izleyenleri kendine hayran bıraktı.

Musti5980-1.jpg

Birçok saat severin koleksiyonlarına katmak için yüksek bütçeleri gözden çıkarmasına rağmen ulaşamadıkları bu modeli Mustafa SANDAL’ın bileğinde görmek, sanat hayatındaki başarısının saat seçimleri için de geçerli olduğunun adeta kanıtıydı bizler için.

Musti5980-3.jpg

Samimi tavırları ile programa ayrı bir renk katan Sandal’ı, farklı duygular yaşadığı anlarda saati ile birlikte görüntüledik.

Musti5980-5.jpg Musti5980-2.jpg

Musti5980-4.jpg

Patek Philippe Nautilus Chrono

Haftanın son canlı yayın gününde ise Mustafa SANDAL’dan beklenen "ters köşe" geldi ve yine hepimizi hayretler içerisinde bıraktı.

Sanatçının yarışmacılardan birinin performansına verdiği tepki, bileğindeki saatin bizlerde bıraktığı etkiden çok da farklı değildi.

MustiProtrek-1.jpg

Müzik hayatı boyunca 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanmayı başarmış olan usta sanatçının saat seçimlerinde de aynı spektrumu yakaladığına şahit olduk.

Bir akşam önce mekanik saatçiliğin ikonlarından birini bileğinde taşıyan Mustafa SANDAL bu sefer de ürettiği dijital saatlerle kendi segmentinin her zaman zirvesinde olan Casio’nun Protrek modeliyle karşımıza çıktı.

MustiProtrek-2.jpg

MustiProtrek-3.jpg MustiProtrek-6.jpg

Ciddi bir hayran kitlesine sahip olan Protrek, Mustafa SANDAL gibi büyük bir ustanın da gözünden kaçmamış elbet.

Bu hareketiyle koleksiyonerliğin sadece para vererek saat almak olmadığını herkese ispatlarken, bilgi, birikim ve kişisel zevklerin de ne kadar önemli olduğunu hatırlamamıza sebep oldu.

MustiProtrek-4.jpg

Koleksiyonunu bu kadar geniş bir aralığa yaymayı başarabilen Mustafa SANDAL’ı en kısa sürede Horobox’a misafir edip sahip olduğu saatleri bizlerle paylaşması için ikna etmeye çalışacağız.

Sanatçının yayın öncesinde hayranları ile bütünleşip onları çoşturduğu anlardan bir kaç kare paylaşıyor ve tüm saat severler adına kendisine teşekkür ediyoruz.

MustiProtrek-7.jpg MustiProtrek-8.jpg

_DSC1370.jpg

Benzer Haberler