alexa PAM00572 | Panerai Traits | Costas Voyatzis | Radiomir 1940 | Panerai | Horobox
Horobox

Dk. Okuma Süresi

Panerai Traits Bölüm 2

Panerai-brand-Logo1.png

İtalyan asıllı ünlü marka Panerai’in başlattığı sosyal medya projesi ikinci bölümü ile devam ediyor. Markanın karakteristik özelliklerinden Işık, Tasarım, Deniz ve Yenilik başlıklarına vurgu yapan projenin ikinci ayağı, çekimleri Milano’da gerçekleşen ve dünyaca ünlü web sitesi yatzer. com’un kurucusu Costas Voyatzis’in de yer aldığı kısa bir filmle saatseverlerin beğenisine sunuldu.

panerai-traits-2-.jpg

Panerai, Ünlü fotoğrafçı Jason M. Peterson ile birlikte en mükemmel ışığa ulaşmayı amaçlayan birinci bölümün ardından, en saf tasarım arayışını kolunda bir Radiomir 1940 ile konuk ettiği Costas Voyatzis ile gerçekleştiriyor.

panerai-traits-2-1-.jpg

Tasarım meraklılarınım uğrak buluşma noktası yatzer. com’un kurucusu Costas Voyatzis’in hayatından bahsettiği ve tasarımın en saf halini ararken karşılaştığı süreçleri anlattığı filmin çekimleri, İtalyan mükemmelliğinin başkenti kabul edilen Milano’da yapılmış. Voyatzis’in saat tercihi ise deniz altında askeri kullanıma yönelik tarzıyla güçlü ve dayanıklı özellikleri ile ön plana çıkan Radiomir 1940 3 Days Automatic (PAM00572) olmuş. Profesyonel kullanımda karşılaşılacak zorlu şartlar için geliştirilen model, bugün saat dünyasının ikonik tasarımları arasında yer alıyor.

Costas Voyatzis’in tasarım dünyasına yolculuğunun anlatıldığı kısa film ve fotoğraflar hem Yatzer’in hem de Panerai’in web sitelerinde ve resmi sosyal medya hesaplarında yayınlanmaya başladı bile. Bu platformlara ek olarak www.paneraitraits.com sitesinden de görüntülenebilen medyaya ek olarak projeye ait tüm içeriklere #paneraitraits hash tag’iyle de ulaşılabilecek.

Benzer Haberler